F.A.Q.

Často kladené otázky

Ako sa ku Vám dostanem?
Sídlime na Necpalskej ulici 30 v Prievidzi, v budove BENY - STAV, tiež nazývanej aj Stará Sýpka, hneď pod Všeobecnou Zdravotnou Poisťovňou.

Ako sa ku Vám objednám?
Objednať sa ku nám môžete telefonicky alebo SMS na 0948 99 44 89, alebo taktiež cez Messenger, ktorý sa Vám objaví na stránke v sekcii ÚVOD.

Dá sa u Vás zaparkovať?
Áno. Priamo pred vstupnými dverami sú pre zákazníkov vyhradené dve parkovacie miesta označené logom salónu.

Sú masérky priamo z Thajska?
Áno. Sú to vyškolené profesionálky priamo z Thajska.

Ako sa mám na masáž pripraviť?
Žiadna špeciálna príprava nie je potrebná. Skúste sa vyhnúť nadmernému požívaniu alkoholu na 24h pred masážou a tiež nadmernej konzumácii jedla v deň masáže. 

Je potrebné informovať o mojom zdravotnom stave?
Je dobré povedať pred masážou ak máte problémy s chrbticou alebo s kĺbmi.

Ak som tehotná, môžem prísť na masáž?
Bohužiaľ nie. V prvom trimestri sa neodporúča akákoľvek masáž. Po prvom trimestri je treba masáž konzultovať do svojim doktorom.

Môžem sa u Vás osprchovať?
Samozrejme, sprcha je k dispozícii po alebo aj pred masážou.

Mám si so sebou doniesť nejaké oblečenie a uterák?
Nič si so sebou nosiť nemusíte. Na tradičnú thajskú masáž od nás dostanete masážny úbor. Na olejovú, bylinkovú alebo peelingovú masáž budete požiadaní o vyzlečenie sa do spodného prádla alebo do úrovne oblečenia v ktorej sa budete cítiť pohodlne. Každopádne budete zakrytí uterákom od hornej časti stehien až po pás počas celej doby. Uterák a župan do sprchy sú samozrejme k dispozícii.

Musím sa vyzliecť priamo pred masérkou?
Nie. Masérka Vás uvedie do masážnej miestnosti a nechá Vás sa v súkromí na masáž pripraviť. Pred opätovným vstupom do miestnosti sa ohlási klopaním na dvere.

Zarezervoval som si termín, ale nestihnem prísť. Čo mám robiť?
Prosíme Vás o zrušenie rezervácie telefonicky čo najskôr ako budete vedieť, že termín nestíhate. 

Predávate aj darčekové poukážky?
Áno. Vieme poukážku prichystať na konkrétnu procedúru alebo na procedúru podľa vlastného výberu na konkrétny časový interval.

Očakáva sa odo mňa nechať masérke sprepitné?
Nie, neočakáva sa to. Je to iba na Vašom uvážení či a koľko. Každopádne ak sa tak rozhodnete, či už priamo masérke alebo jej necháte sprepitné na recepcii, vždy sa k nej dostáva 100%. Salón si zo sprepitného nenecháva nič.

Ponúkate aj služby sexuálneho charakteru?
Určite nie. Naše služby sú len terapeutické. Prosíme pánov, aby nežiadali masérky o služby mimo oficiálneho cenníka. Takéto požiadavky zo strany zákazníka nebudú tolerované.